Czereszewski: Legia dziś to jakościowo tragedia
Sylwester Czereszewski był gościem w podcaście Tomasza Ćwiąkały. W długiej rozmowie opowiadał o czasach, gdy sam był zawodnikiem Legii Warszawa (1997-2001 i 2001-2002). Mówi też, jak patrzy na dzisiejszy zespół ze stolicy. Nie ukrywa, że ogląda dużo meczów Ekstraklasy, ale w opinii o swojej byłej drużynie jest bardzo krytyczny. – Przyszli zawodnicy i wydawało się, że w przypadku niektórych nie będzie trzeba czekać na aklimatyzację. Ale okazało się, że jakościowo to jest dramat. Tragedia, porównując […]