„Niech Mladenović i Gutkovskis zapakują się w worek i jadą, gdzie chcą”

redakcja

Autor:redakcja

12 maja 2023, 18:13 • 2 min czytania

Reklama
„Niech Mladenović i Gutkovskis zapakują się w worek i jadą, gdzie chcą”

Sylwester Czereszewski w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” nie ukrywał oburzenia z powodu sytuacji, jakie wydarzyły się po finale Pucharu Polski i w trakcie świętowania mistrzostwa przez Raków Częstochowa. Szczególnie napiętnował zachowanie Filipa Mladenovicia i Vladislavsa Gutkovskisa.

Reklama

Niech Mladenović i Gutkovskis zapakują się w worek i jadą, gdzie chcą. Przecież to ludzie z pierwszych stron, a zachowują się tak, że ręce opadają. Powinno się im powiedzieć do widzenia, bo to wstyd, co zrobili – powiedział na łamach „Przeglądu Sportowego” Sylwester Czereszewski, były piłkarz Legii.

Warszawski zespół w finale Pucharu Polski pokonał Raków Częstochowa po serii rzutów karnych. Ostatni gwizdek sędziego nie oznaczał końca emocji bowiem w marnego pięściarza zaczął się bawić Filip Mladenović, który wymierzył ciosy trzem rywalom. Kilka dni później Vladislavs Gutkovskis również nie popisał się podczas świętowania zdobycia mistrzostwa kraju. W trakcie celebracji wdrapał się na płot i wspólnie z kibicami zwyzywał prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka.

W rozmowie z „PS” Czereszewski nie poruszył jedynie przykrych wątków. Odniósł się również do wygasającej umowy Josue. – Lepiej trochę przepłacić i mieć pewnego zawodnika. To ważna postać, nie ma do ukrywać, dla takich zawodników jak Josue, Podolski, Grosiki, czy Ivi Lopez włączam telewizor, by oglądać Ekstraklasę. Im piłka nie sprawia problemów – stwierdził były legionista.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank