Czechy – krajobraz po mundialowej klęsce. „Może być jeszcze gorzej”
Katastrofa – tak można w skrócie podsumować występ reprezentacji Czech na mistrzostwach świata w Ameryce Północnej. Na zakończenie nasi południowi sąsiedzi zostali rozbici przez Meksyk i pożegnali się z turniejem już po fazie grupowej. Jednak Miroslav Koubek – blisko 75-letni selekcjoner czeskiej ekipy – nie zamierza podawać się do dymisji. Twierdzi, że drużyna narodowa potrzebuje teraz przede wszystkim spokojnego rozwoju. Dziennikarze i eksperci też nie domagają się głowy trenera. […]