Sponsor serwisu

LV Bet - opinie graczy i recenzja bukmachera

 • 25 zł freebet z kodem WESZLO
 • 20 zł bonus bez depozytu
 • 20 zł cashback na aplikację
 • 2000 zł bonusy od wpłat

Pod naszą lupę trafia kolejny bukmacher. Tym razem to zakłady bukmacherskie LV Bet. Jakie opinie wśród graczy zbiera LV Bet? W poniższym tekście na czynniki pierwsze rozbieramy ofertę zakładów, bonusy, kursy i przede wszystkim oceny i doświadczenia innych graczy. 

Firma bukmacherska LV Bet zadebiutowała na polskim rynku w 2016 roku i z miejsca stało się jasne, że będzie to mocny gracz w branży. Niebawem minie dekada obecności tego operatora w Polsce, a LV Bet ma się znakomicie i krok po kroku pnie się w górę rankingów najlepszych firm w naszym kraju. O powodach takiego stanu rzeczy opowiem za moment, natomiast póki co musicie wiedzieć, że rejestrując się w LV Bet działacie w 100% zgodnie z polskim prawem.

W 2016 roku serwis otrzymał niezbędną licencję od polskiego Ministerstwa Finansów, w 2022 roku pozwolenie o numerze PS4.6831.9.2016.EQK została przedłużone o kolejne 6 lat, co sprawia, że co najmniej do 2028 roku można legalnie typować zakłady bukmacherskie LV Bet. Dlaczego warto (lub nie warto) to robić w 2024 roku? Sprawdzamy!

Pełna nazwaLV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
Adresul. Melchiora Wańkowicza 3, 40-384 Katowice
LicencjaPS4.6831.9.2016.EQK
W Polsce od2016
Stronawww.lvbet.pl
Oferta powitalna2070 PLN
Kod promocyjnyWESZLO
Aplikacja mobilnaTak (Android oraz iOS)
Transmisje na żywoTak

LV Bet opinie graczy

Do kogo skierowana jest oferta bukmachera LV Bet?

W ofercie bukmachera LV Bet coś dla siebie odnajdzie każdy rodzaj typerów i na bazie moich testów mogę stwierdzić, że żaden gracz nie opuści strony tego operatora z pustymi rękami. Jak to jednak w życiu bywa LV Bet nastawia się na określoną grupę klientów, a w mojej opinii najwięcej powodów do zadowolenia po rejestracji będą mieli następujący gracze:

 • Eksperci od typowania statystyk meczowych (znakomite zakłady Player Bets)
 • Typerzy E-Sportowi (jedna z najlepszych tego typu sekcja w Polsce)
 • Łowcy bonusów (atrakcyjny pakiet na start i sporo promocji okolicznościowych)
 • Fani Bundesligi oraz NBA (darmowe transmisje w livestreamach)

Zalety i wady LV Bet

W trakcie moich testów bukmachera LV Bet (przeprowadziłem je w kwietniu 2024 roku) w oczy rzuciło mi się całkiem sporo mocnych punktów w ofercie tej firmy. Nie było jednak tak, że o wszystkich produktach można mówić w samych superlatywach, a po trzy główne plusy i minusy tego bukmachera wymieniam poniżej.

Co mi się podoba w LV Bet?

 • Wysoka pula darmowych środków na start – bonus powitalny o wartości 2065 PLN to jeden z najwyższych pakietów na start w Polsce (więcej dają jedynie forBET oraz Superbet – odpowiednio 5000 PLN oraz 3755 PLN).
 • Sporo promocji dla stałych graczy – łowcy bonusów będą zachwyceni polityką bukmachera LV Bet, a aktywni klienci mogą liczyć na regularne zastrzyki darmowych środków do budżetu.
 • Znakomite zakłady na piłkę nożną – oferta LV Bet to kilkaset rynków kursowych na mecz, w tym ćwiartkowe handicapy azjatyckie oraz ćwiartkowe azjatyckie linie goli, a także znakomite zakłady Player Bets.

Co mi się nie podoba w LV Bet?

 • Skomplikowane warunki obrotu bonusami – w przypadku niektórych bonusów LV Bet nie ułatwia życia swoim klientom, a konieczność obrotu zarówno depozytem, jak i premią, a także skomplikowane mnożniki to ewenement na polskim rynku.
 • Niewiele transmisji w livestreamach – bukmacher chwali się, że pokazuje mecze na żywo (m.in. Bundesliga, NBA oraz E-Sporty), jednak liczba tych spotkań nie powala na kolana i z pewnością warto popracować nad tą sekcją.
 • Brak klasycznego zakładu bez ryzyka – bukmacher oferuje co prawda cashback w aplikacji mobilnej, jednak bonus 20 PLN ma się nijak w stosunku do tego, co jest dostępne na rynku (m.in. 3500 PLN w Superbet oraz 1000 PLN w forBET).

Rejestracja w LV Bet – jak założyć konto gracza?

Zakłady, bonusy i produkty dostępne w ofercie bukmachera LV Bet będą do Twojej dyspozycji dopiero wówczas, gdy pomyślnie przebrniesz przez proces rejestracji konta w tej firmie i założysz profil gracza. Z pewnością nie jest to przedsięwzięcie skomplikowane, mi rejestracja zajęła nieco ponad 5 minut, ale stało się tak tylko dlatego, że formularz wypełniałem z poziomu aplikacji mobilnej.

Oczywiście znacznie wygodniejsza (a na pewno szybsza) będzie klasyczna rejestracja na ekranie komputera, a do Twojej dyspozycji są trzy warianty założenia profilu na grę w LV Bet. Możesz bowiem zdecydować się na:

 • rejestrację przez mObywatel
 • założenie konta z funkcją mojeID (bankowość elektroniczną)
 • lub klasyczną rejestrację poprzez formularz zgłoszeniowy

M.in. dla Twojej wygody ja postanowiłem przetestować ten nieco dłuższy proces, natomiast słowo dłuższy jest tutaj nieco mylące, gdyż całość przebiega błyskawicznie i sprowadza się do trzech błyskawicznych kroków.

 1. Odwiedź oficjalną stronę bukmachera www.LVBET.pl i kliknij żółty button REJESTRACJA w prawym górnym rogu (możesz także kliknąć jeden z banerów bukmachera widocznych w tym artykule, co przeniesie Cię bezpośrednio do formularza)
 2. Wpisz kilka podstawowych danych osobowych (m.in. imię, nazwisko, PESEL, adres email, numer telefonu, login i hasło do konta) oraz podaj LV Bet kod promocyjny WESZLO (otrzymasz specjalny bonus 25 PLN dedykowany wyłącznie naszym czytelnikom)
 3. Zaznacz wymagane zgody marketingowe, potwierdź pełnoletność, ustal limity na grę, zweryfikuj adres email i… gotowe. Możesz rozpocząć zabawę.

Jak przejść z konta tymczasowego na konto stałe?

Powyższy proces nie powinien nikomu zająć dłużej, niż 5 minut. Tyle tylko, że powyższa błyskawiczna rejestracja w LV Bet oznacza konto tymczasowe. Będzie ono aktywne przez 30 dni, otrzymasz prawie wszystkie bonusy na start (poza darmowym zakładem 20 PLN), będziesz mógł także typować dowolne zakłady, natomiast w przypadku skutecznej gry nie będziesz miał możliwości przelania wygranych środków na rachunek bankowy.

W tym celu powinieneś dokonać weryfikacji danych osobowych. To bardzo proste, a wszystko co musisz zrobić, to wysłać skany lub zdjęcia obu stron dowodu osobistego, a także podać numer rachunku bankowego należącego do Ciebie (nie możesz podać rachunku taty, brata lub kolegi). W ciągu kilku minut otrzymasz informację o rejestracji konta stałego i dostępie do wszystkich produktów bukmachera LV Bet.

Oferta powitalna

Błyskawiczny rzut oka na bonusy powitalne bukmachera LV Bet. Dlaczego błyskawiczny? Chociażby dlatego, że znacznie więcej informacji na temat regulaminów poszczególnych premii odnajdziesz w innym z naszych artykułów dedykowanym pod LVBet kod promocyjny.

Póki co musisz jedynie wiedzieć, że chwilę po rejestracji profilu gracza w tej firmie do Twojej dyspozycji będzie jeden z trzech najbardziej atrakcyjnych na ten moment pakietów powitalnych (stan na kwiecień 2024), a do zgarnięcia jest pula bonusów aż do 2065 PLN. W trakcie moich testów wyższe pakiety na start dostępne były jedynie w serwisie forBET (bonusy 5000 PLN) oraz u bukmachera Superbet (pakiet aż do 3755 PLN), natomiast miejsce na podium to dla włodarzy LV Bet niewątpliwie powód do dumy.

Bonus od wpłat2-krotny obrót z kursem min. 1.91Wypłata wygranej
Bonus za zadania2-krotny obrót z kursem min. 1.91Wypłata wygranej
Bonus Odkrywca2-krotny obrót z kursem min. 1.91Wypłata wygranej
Bonu$eria2-krotny obrót z kursem min. 1.91Wypłata wygranej
WizjonerWytypowanie dokładnych wyników 6 spotkańZa każdy poprawnie wytypowany mecz większa wygrana

Tak, jak wspominałem, szerzej o bonusach powitalnych LV Bet przeczytasz w innym z naszych artykułów. Skrócone warunki poszczególnych premii na start dostępnych po rejestracji konta w tej firmie prezentują się następująco:

 • Freebet za kod promocyjny LV Bet 25 PLN – zakładając konto z LV Bet kodem bonusowym na Twoim profilu pojawi się darmowy zakład. Freebet możesz wykorzystać na dowolne zdarzenia, w przypadku powodzenia wygrana wymaga obrotu 2x i wówczas można ją przelać na konto w banku.
 • Bonus 100% od 1. depozytu 500 PLN – LV Bet podwaja kwotę pierwszej wpłaty, a do zgarnięcia jest premia 500 PLN. Niestety zarówno depozyt, jak i bonus wymagają obrotu 4x zanim będzie można przelać je na rachunek bankowy.
 • Bonus 50% od 2. depozytu 600 PLN – w przypadku drugiej wpłaty do zgarnięcia jest premia równa połowie depozytu aż do 600 PLN. Po raz kolejny, zarówno depozyt, jak i bonus wymagają obrotu, tym razem “tylko” 3x.
 • Bonus 30% od 3. depozytu 900 PLN – premią po trzeciej wpłacie jest bonus 30% wartości depozytu aż do 900 PLN. Depozyt oraz bonus wymagają obrotu 2x, zanim trafią na saldo główne.
 • Freebet za konto stałe 20 PLN – LV Bet to bukmacher bez depozytu, a jako taki premiuje nowych graczy bonusem za samo założenie profilu stałego. Ewentualna wygrana z freebetu trafia na saldo bonusowe i wymaga obrotu 2x, zanim będzie można ją wypłacić do banku.
 • Cashback bonus w aplikacji mobilnej 20 PLN – pierwszy kupon w aplikacji mobilnej LV Bet jest zakładem bez ryzyka, a w przypadku niepowodzenia 100% przegranej stawki wraca do budżetu jako bonus, który trzeba obrócić 3x przed zleceniem wypłaty.
 • 33 dni bez podatku – jako nowy klient LV Bet przez ponad miesiąc będziesz mógł typować wielokrotne kupony AKO bez konieczności płacenia 12% podatku obrotowego od stawki każdego zakładu.
 • Bonus za karnet kibica 50 PLN – jest to promocja opcjonalna, skierowana do kibiców Śląska Wrocław oraz Piasta Gliwice, których LV Bet jest sponsorem. Posiadacze aktualnych karnetów na mecze tych drużyn mogą liczyć na bonus 50 PLN.

LV Bet pakiet powitalny

Promocje dla stałych graczy

Jeden z najwyższych pakietów na start dostępnych po rejestracji konta w LV Bet to z pewnością spory atrybut tego bukmachera. Zawód nie spotka także stałych klientów, a na specjalne traktowanie w LV Bet mogą liczyć aktywni gracze, którzy regularnie obstawiać będą zakłady bukmacherskie w tej firmie.

Oto skrócone zasady kilku flagowych promocji LV Bet, po nieco więcej szczegółów odsyłam do naszego artykułu dotyczącego kodu promocyjnego LV Bet, a pełny regulamin poszczególnych bonusów poznacie odwiedzając oficjalną stronę tego bukmachera.

 • Codzienny cashback bonus 30 PLN – każdego dnia LV Bet zwraca swoim klientom stawkę pierwszego przegranego kuponu.
 • Kombi BOOST 75% – promocja na kupony AKO. Wystarczy typować zakłady wielokrotne ze zdarzeniami po kursie min. 1.25, a z każdym kolejnym typem będzie rosła kwota bonusu w przypadku powodzenia.
 • Bezpieczny kupon 50 PLN – nie trafiłeś kuponu AKO przez 1 błędny typ? LV Bet zwróci Ci przegraną stawkę.
 • BOOSTY kursowe – każdego dnia najlepsze mecze, walki i wyścigi można typować po najbardziej atrakcyjnych kursach na rynku.
 • E-Sporty bez podatku – w każdy weekend eksperci od typowania E-Sportów nie muszą przejmować się 12% podatkiem obrotowym.
 • E-Sportowy cashback 100 PLN – jeśli jesteś aktywnym typerem E-Sportowym, to na koniec tygodnia będziesz mógł liczyć na atrakcyjny bonus w budżecie.
 • Bonus na Sporty Wirtualne 20 PLN – promocja dla graczy regularnie typujących zakłady na wirtualne mecze i wyścigi.
 • Varyfikacja w Ekstraklasie 100 PLN – jeśli Twój kupon na polską ligę okaże się przegrany z powodu bramki anulowanej przez VAR, to LV Bet zwróci Ci środki.
 • LV Zaliczka – promocja na mecze piłki nożnej gwarantująca zwycięski kupon przy korzystnym scenariuszu bez wpływu na wynik końcowy.
 • Bonus na Gry Karciane i Sporty Wirtualne 600 PLN – jeśli Twoją specjalnością są zakłady na “karcianki” oraz “wirtualki”, to zamiast klasycznego bonusu na sport możesz skorzystać z takiej oto premii.

Oferta na zakłady i kursy

Umówmy się – bonusy i promocje to jedno i bez dwóch zdań jest to coś, na co zwraca uwagę większość z nas. Ważne, aby nie dać się zwariować i mieć z tyłu głowy, że kluczową sekcją na stronie szanującego się bukmachera online są zakłady sportowe. Włodarze firmy LV Bet z pewnością nie mają powodów do wstydu na tym polu, a rzut oka na ofertę zakładów pozwala uświadomić sobie, że raczej nikt tam nie będzie narzekał na nudę.

Minutę po rejestracji konta w LV Bet możesz wpłacać pierwszy depozyt i typować dowolne kupony w kilku sekcjach, a do Twojej dyspozycji będą kursy w sekcjach Sport, Na żywo, E-Sport, Wirtualne oraz Gry. Jest zatem w czym wybierać.

 • Zakłady przedmeczowe
 • Zakłady na żywo
 • E-Sport
 • Sporty Wirtualne
 • Gry Karciane

Oferta przedmeczowa

Sekcja sportowych zakładów przedmeczowych to prawdopodobnie jeden z dwóch kluczowych działów w ofercie legalnego bukmachera. To właśnie w tej sekcji tworzy się najwięcej zakładów, a tysiące typerów prześcigują się w tym, komu uda się poprawnie przewidzieć więcej meczów ze zbliżającej się kolejki PKO BP Ekstraklasy lub Ligi Mistrzów.

Nie bez powodu wspominam o typach na piłkę nożną, gdyż to właśnie ta konkurencja króluje na polskich kuponach, co nie oznacza, że swoich miłośników nie mają zakłady na tenis, koszykówkę, siatkówkę, żużel, skoki narciarskie oraz hokej na lodzie. W LV Bet coś dla siebie odnajdą eksperci od każdej z ww. dyscyplin, natomiast z pustymi rękami strony bukmachera nie opuszczą także typerzy, którzy swoją niszę odnaleźli w obstawianiu tak egzotycznych sportów, jak chociażby softball, Nascar oraz unihokej.

Oferta na żywo

Sporo atrakcji czeka na graczy, którzy odwiedzą sekcję zakładów LIVE na stronie bukmachera LV Bet. Analitycy tej firmy opakowują w kursy na żywo kilkanaście dyscyplin każdego dnia, a wybór lig i rozgrywek powinien zadowolić najbardziej wymagających użytkowników.

zrzut ekranu z oferty zakładów live w aplikacji LV BET

W trakcie moich testów typować na żywo można było nie tylko piłkę i tenis, ale także m.in. krykiet, darts oraz snooker. Większość wydarzeń była opakowana w Match Tracker oraz sporo przydatnych statystyk meczowych, a wybrane spotkania można obejrzeć za darmo w livestreamach na żywo.

E-Sport

Uważasz się za eksperta od typowania sportów elektronicznych? Na palcach jednej ręki można by policzyć legalnych bukmacherów z lepszą ofertą zakładów na E-Sport. W odrębnej sekcji na stronie bukmachera LV Bet o każdej porze dnia i nocy dostępne są kursy na kilka najpopularniejszych gier, a większość wydarzeń można obejrzeć na żywo na darmowej platformie Twitch. W trakcie moich testów w ofercie LV Bet typować można było m.in.:

 • Counter Strike 2
 • Dota 2
 • League of Legends
 • King of Glory
 • Valorant
 • Rocket League
 • Starcraft 2

Sporty Wirtualne

Bardzo mocno obsadzone w LV Bet zostały Sporty Wirtualne. Z roku na rok przybywa fanów tego rodzaju rozrywki, a niewątpliwą zaletą typowania wirtualnych meczów i wyścigów jest ich gigantyczna dostępność (kolejne wydarzenia rozpoczynają się w kilkuminutowych odstępach przez całą dobę). W LV Bet typować można m.in.:

 • Piłkę nożną
 • Tenis ziemny
 • Żużel
 • Wyścigi psów
 • Wyścigi koni
 • Wyścigi motocyklowe

Gry Karciane

Włodarze LV Bet nie zapomnieli o ekspertach od tzw. “karcianek”. Lobby zostało umieszczone w sekcji Gry, a do dyspozycji polskich typerów są dwa rodzaje rozgrywki, a mianowicie Wojna oraz Black Jack.

Gry karciane w lv bet

Pozostałe produkty z oferty bukmachera LV Bet

Znakomite opinie o bukmacherze LV Bet to efekt optymalnej strategii, która zakłada dostarczanie klientom produktów z górnej półki. Efekt tego jest taki, że rejestrując się w LV Bet dostaniesz do ręki komplet narzędzi i opcji zakładów, które pomogą Ci w skutecznej grze w dłuższej perspektywie. Oczywiście nie sposób wymienić ich wszystkich w jednym miejscu, dlatego ograniczę się do kilku najważniejszych.

Cashout

Klienci legalnego bukmachera LV Bet mogą w dowolnej chwili sprzedać aktywny kupon i świętować nieco niższą, ale w 100% pewną wygraną. Taka propozycja musi wyjść rzecz jasna ze strony bukmachera, a na kuponie nie może znaleźć się ani jedna przegrana pozycja.

Transmisje meczów

Piłka nożna, tenis, koszykówka, trochę siatkówki, hokeja i mnóstwo E-Sportu – tak w największym skrócie prezentuje się lista darmowych transmisji w LV Bet. Oczywiście akurat na tym polu ten bukmacher zostaje daleko w tyle za gigantami polskiego rynku (STS, Fortuną i Superbet), natomiast transmisje piłkarskiej Bundesligi, koszykarskiej NBA czy czołowych wydarzeń ze świata tenisa to miły ukłon w kierunku graczy.

Jakie opinie mają transmisje na żywo w LV bet?

Bet Builder

Bet Builder, czyli konstruktor kuponów AKO w obrębie jednego zdarzenia działa w LV Bet dla kilku popularnych gier zespołowych (m.in. piłka nożna, koszykówka, hokej, baseball), a skorzystanie z niego jego bajecznie proste. Wystarczy umieszczać kolejne zdarzenia na kuponie i obserwować, jak rośnie kurs łączny.

Player Bets

Statystyczne zakłady na osiągnięcia poszczególnych zawodników w trakcie meczu. Nieprawdą byłoby stwierdzenie, że jest to totalna innowacja na polskim rynku, gdyż takie zakłady dostępne są także u innych bukmacherów, natomiast LV Bet uczynił z nich swój produkt flagowy, a lista dostępnych rynków zachwyci największych freaków od grzebania w statystykach (m.in. znakomite zakłady H2H chociażby na większą liczbę celnych strzałów w meczu danego gracza).

Metody płatności

Jeśli miałeś wcześniej styczność z ofertą pozostałych legalnych bukmacherów, to metody płatnicze respektowane przez LV Bet nie będą dla Ciebie większym zaskoczeniem. Serwis realizuje depozyty i wypłaty niemalże natychmiast, wszystkie transfery są w 100% darmowe i pozbawione jakiejkolwiek prowizji, minimalny depozyt wynosi 1 PLN, natomiast przelew z budżetu gracza na rachunek bankowy nie może być niższy od 10 PLN (wypłaty możliwe są rzecz jasna wyłącznie na koncie stałym – konieczna weryfikacja danych).

Odbierz do 2135 zł na start w LV BETOdbierz do 2135 zł na start w LV BET

Odbierz do 2135 zł na start w LV BET

 • 25 zł freebet z kodem WESZLO
 • 20 zł bonus bez depozytu
 • 20 zł cashback na aplikację
 • 2000 zł bonusy od wpłat

Kod promocyjny

WESZLO

18+ | Graj odpowiedzialnie tylko u legalnych bukmacherów. Obowiązuje regulamin.

W momencie wypłaty, podobnie zresztą jak na stronach pozostałych legalnych bukmacherów z polskiego rankingu, jedyną dostępną metodą jest szybki przelew do banku. Z kolei depozyty w LV Bet można realizować za pomocą następujących opcji płatniczych:

 • Przelewy24
 • BLIK
 • Visa
 • MasterCard
 • BLIK
 • Paysafecard
 • PayPal
 • Apple Pay
 • Google Pay

Aplikacja mobilna LV Bet

Kilka słów na temat aplikacji mobilnej bukmachera LV Bet. Serwis oddaje w ręce swoich klientów darmowe oprogramowanie kompatybilne z urządzeniami działającymi z systemem operacyjny iOS oraz Android (ci pierwsi mogą pobrać apkę z App Store, a ci drudzy bezpośrednio ze strony bukmachera). W trakcie moich testów aplikacja działała całkiem sprawnie, a jedyne “momenty słabości” miała w momencie, gdy odbywało się mnóstwo zdarzeń oraz sporo typerów przebywało prawdopodobnie na rynku (sobotnie popołudnie), jednak była to sytuacja incydentalna.

zrzut z aplikacji bukmacherskiej lv bet

Poza tym apka sprawowała się bez zarzutu. Oprogramowanie gwarantuje rzecz jasna błyskawiczny dostęp do wszystkich opcji i funkcji zakładów oferowanych na tradycyjnej stronie, obsługuje błyskawiczne logowanie się za pomocą biometrii, umożliwia oglądanie darmowych meczów na ekranie smartfona oraz błyskawiczne przelewy w jedną oraz drugą stronę.

Warto także pamiętać, że bukmacher LV Bet jako jeden z nielicznych operatorów na polskim rynku premiuje użytkowników apki darmowym bonusem. Do zgarnięcia jest freebet 20 PLN, a obok klientów LV Bet na taki rarytas mogą liczyć m.in. gracze korzystający z aplikacji Superbet oraz Fuksiarza.

Bukmacher LV Bet – opinie graczy

Ten artykuł nie byłby kompletny, gdybym w trakcie jego pisania nie porównał moich odczuć co do kluczowych produktów dostępnych w ofercie LV Bet z opiniami samych graczy. Wasze zdanie są dla mnie szalenie ważne, tym bardziej cieszę się, że sporo komentarzy na popularnym forum bukmacherskim pokrywało się z moimi spostrzeżeniami. Oto kilka najciekawszych wpisów.

Kursy bukmacherskie w LV Bet są wyższe niż u konkurencji

Zrzut opinii gracza z forum bukmacherskie z opinią o lv bet

zrzut ekranu: aplikacja lv bet zbiera bardzo dobre opinie wśród graczy

Oczywiście pojawią się też mniej korzystne oceny ze strony graczy. Te negatywne głównie dotyczą wolnego ładowania się strony przy dużych wydarzeń oraz złożoności oferty powitalnej – niektórzy typerzy wolą proste, nieskomplikowane pakiety powitalne.

Podsumowanie

Czas na małe podsumowanie i ocenę końcową. Moim zdaniem w ofercie zakładów bukmacherskich LV Bet trudno dostrzec większe mankamenty i zadowoleni powinni być zarówno początkujący gracze polujący na atrakcyjny bonus na start, jak i nieco bardziej doświadczeni typerzy, którym zależy na niskiej marży i przydatnych opcjach zakładów (Cashout, Bet Builder, itd.).

Z pewnością na spore wyróżnienie zasługuje oferta zakładów sportowych LV Bet. Traderzy tej firmy pokrywają nie tylko popularne ligi i turnieje, lecz wystawiają także kursy na niszowe rozgrywki często z egzotycznych zakątków świata. Klienci LV Bet docenić także powinni szybkie i bezpieczne opcje płatnicze, niezawodną aplikację na smartfony oraz pomocne Biuro Obsługi Klienta.

Co mi się najbardziej podoba w ofercie zakładów legalnego bukmachera LV Bet? Oto trzy główne powody, dla których w mojej opinii warto dokonać rejestracji konta w tej firmie:

 • Jeden z najlepszych bonusów powitalnych dla nowych graczy – nawet jeśli pakiet dostępny po rejestracji z LV Bet kodem promocyjnym nie jest najlepszy na polskim rynku, to na pewno znajduje się w TOP 3 takiego rankingu.
 • Sporo promocji dla aktywnych graczy – klienci LV Bet, którzy regularnie będą typowali zakłady raczej nie powinni narzekać na pustki w budżecie. Bukmacher pomyślał o każdym rodzaju typerów, a coś dla siebie odnajdą m.in. eksperci od kuponów AKO, E-Sportu, Sportów Wirtualnych, polskiej PKO BP Ekstraklasy, itd.
 • Znakomite zakłady statystyczne Player Bets – zakłady na statystyki poszczególnych zawodników w trakcie meczu nie są domeną wyłącznie bukmachera LV Bet, jednak w mojej opinii ten serwis jest na tym polu o krok przed legalnymi konkurentami. Typować można dosłownie wszystko (m.in. liczbę fauli, strzałów, goli, odbiorów, asyst, itd.), dlatego fani statystyk będą mieli gigantyczne pole do popisu.

Zakłady bukmacherskie LV Bet – FAQ

Czy LV Bet jest legalny w Polsce?

Tak, firma posiada komplet niezbędnych pozwoleń, a aktualna licencja od Ministerstwa Finansów ma numer PS4.6831.9.2016.EQK i obowiązuje do 2028 roku.

Jaki bonus powitalny dostanę dokonując rejestracji konta w LV Bet?

Jako nowy gracz możesz liczyć na pakiet na start, a maksymalna pula darmowych środków powitalnych dostępnych z kodem promocyjnym LV Bet wynosi aż 2065 PLN.

W jaki sposób mogę wpłacić depozyt w LV Bet?

Lista respektowanych opcji płatniczych w LV Bet jest całkiem długa, a do Twojej dyspozycji będą m.in. Przelewy24, Visa, MasterCard, BLIK, Paysafecard oraz PayPal.

Czy bukmacher LV Bet pokazuje mecze na żywo w darmowych livestreamach?

Tak, natomiast liczba transmisji jest nieco mniejsza, niż w ofercie topowych w tym aspekcie bukmacherów STS, Fortuna oraz Superbet. Rejestrując się w LV Bet obejrzysz m.in. Bundesligę, NBA oraz sporo meczów E-Sportowych.

Dlaczego warto zarejestrować się w LV Bet w 2024 roku?

W mojej opinii istnieje sporo powodów, aby przynajmniej przetestować ofertę zakładów oraz produkty od tego bukmachera. Szerzej na ten temat rozpisuję się powyżej, a tutaj wymienię chociażby atrakcyjny pakiet na start, znakomite zakłady Player Bets oraz mnóstwo promocji dla aktywnych graczy w późniejszym czasie.

Odbierz do 2135 zł na start w LV BET

Skorzystaj z oferty