Polacy lepsi od Niemców. Kolejne zwycięstwo w Lidze Narodów
Polscy siatkarze wygrali piąte spotkanie w tej edycji Ligi Narodów, a trzecie na turnieju w Gliwicach. Do tego – dopiero drugi raz było to zwycięstwo za trzy punkty. Dziś we własnej hali pokonali reprezentację Niemiec, a do składu wróciło kilku liderów. Liga Narodów. Polacy ograli Niemców Dotychczasowe wyniki w Lidze Narodów? Średnie. Wygrana 3:0 z Kubą na inaugurację w Chinach okazała się najlepszym momentem. Potem Polacy przegrali 2:3 mecze ze Słowenią […]