Regulamin

Najważniejsze informacje są następujące: konto jest darmowe, możecie je w każdej chwili usunąć, służy do komentowania tekstów, prowadzenia prywatnej korespondencji z innymi użytkownikami oraz publikowania własnych treści w trybunie. Możecie też otrzymywać tą drogą powiadomienia dotyczące odpowiedzi pod waszym aktywnościami, ale możecie równie dobrze wyłączyć wszystkie „udogodnienia” i pod zmyślonym loginem ograniczyć się do komentowania.
Teraz formalne pierdoły:

I. Zasady ogólne korzystania z serwisu weszlo.com

1.1. Niniejszy regulamin, zwany dalej Regulaminem, określa zasady korzystania z serwisu weszlo.com.
1.2. Rejestracja w serwisie wymaga akceptacji Regulaminu, a jego nagminne łamanie grozi zablokowaniem lub usunięciem konta Użytkownika.
1.3. Banujemy i usuwamy spamerów oraz wyjątkowo uciążliwych trolli. Weszlo.com zastrzega, że to weszlo.com odpowiada za ustalenie stopnia uciążliwości danego trolla.
1.4. Regulamin może zostać zmieniony, o czym Administracja zobowiązuje się do poinformowania Użytkowników przed pierwszym ich logowaniem po zmianie Regulaminu. Odmowa akceptacji Regulaminu jest równoznaczna z brakiem możliwości korzystania z konta.
1.5. Weszlo.com udostępnia dla Użytkowników platformę do publikowania własnych treści, zwaną dalej Trybuną, która jest przeznaczone do wymiany opinii, informacji i treści tworzonych lub kopiowanych przez Użytkowników. Weszlo.com zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji wpisów w przypadku wyraźnego naruszenia standardów naszej społeczności.
1.6. Administracja szanuje prywatność swoich Użytkowników. Serwis nie rozsyła niechcianych maili (SPAMu), a hasła Użytkowników są kodowane nieodwracalnym algorytmem i przechowywane w bazie danych na serwerze weszlo.com. Konta mogą być używane w celach marketingowych.
1.7. Administracja zastrzega sobie możliwość modyfikacji serwisu, także jego likwidację.

II. Rejestracja w serwisie weszlo.com


2.1. Rejestracja w serwisie weszlo.com jest bezpłatna.
2.2. W celu dokonania rejestracji należy zaakceptować Regulamin, a potem w odpowiednim formularzu podać: login (przyszła nazwa Użytkownika), poprawny adres e-mail oraz hasło.
2.3. W wyniku rejestracji tworzone jest konto, z którego Użytkownik może korzystać po zalogowaniu. Użytkownik w każdej chwili może zmienić lub usunąć własne dane, umieszczone w swoim profilu.
2.4. Użytkownik może nieodwracalnie usunąć swoje konto (ale po co?). W tym celu należy wejść do edycji profilu Użytkownika i potwierdzić usunięcie konta. W tym wypadku zostanie usunięta cała aktywność profilu od momentu jego założenia.
2.5. Nie bierzemy odpowiedzialności za wpisy użytkowników.