Liga Minus odc. 34. Ostatni w tym pokręconym sezonie…
Słuchajcie, nawet Bruk-Bet Termalica Nieciecza, która spadła sobie z ligi już kilka kolejek temu, była w stanie na koniec zrobić psikusa. I to niejednego! Pogadamy o spadkowiczach, o niespodziewanych pucharowiczach, o rozstrzygnięciach w multilidze. Nie będzie już Pululu w Jagiellonii, nie będzie miejskiego Górnika Zabrze, ale będzie Górnik w Lidze Mistrzów i będzie Niels Frederiksen w Lechu Poznań! O tym wszystkim w ostatnim wydaniu Ligi Minus. Proszę szykować teleodbiorniki już na godzinę 19:30!