Kim do Kima i w kimę. Korea podobno wciąż klepie po obronie…
Podobno w Guadalajarze piłkarze Korei wciąż szukają sposobu na przechytrzenie defensywy rywala. Wiele godzin prób już za nimi, ale w dalszym ciągu dzielnie rozgrywają piłkę pomiędzy obrońcami. Mniej więcej tak wyglądało to spotkanie po tym jak Meksyk osiągnął korzystny dla siebie rezultat. Zresztą, wcześniej wcale lepiej nie było… Właściwie, gdyby nie absurdalne zachowanie bramkarza Korei, to najprawdopodobniej nie doczekalibyśmy się goli. Oba zespoły stworzyły sobie sytuacji jak na lekarstwo, […]