Jak można było to zremisować?!
Grali nieźle. W pierwszej połowie właściwie zamknęli rywala. Tworzyli sobie kolejne sytuacje, często po dość porządnych, pomysłowych akcjach. Wreszcie wyzbyli się tej irytującej maniery asekuranctwa. Sporo kiwał Skóraś, nieoczywistych rozwiązań próbowali Bogusz czy Kamiński. Momentami oglądało się to bez bólu zębów, finalnie zresztą zremisowaliśmy na trudnym terenie. A jednak, po dzisiejszym starciu reprezentacji U-21 z rówieśnikami z Węgier czujemy przede wszystkim ogromny niedosyt. Bo przede wszystkim – […]
redakcja
• 5 min czytania
14