W oczekiwaniu na kolejną strzelaninę z happy endem
Niby to „tylko” Liga Konferencji, a trudno mieć wrażenie, że Legię czeka jakoś specjalnie łatwiejsze zadanie niż Raków w walce o Ligę Mistrzów. Rywal, Midtjylland, jest mocny, jest bogaty i spacerku nie będzie. Oj, co to, to nie. Wojskowi jadą na teren gdzie ostatnio Omonia wyłapała 1:5, a prawdę mówiąc potrafimy sobie wyobrazić polskiego pucharowicza, który dostaje 1:5 od Omonii. Legia zmierzy się z zespołem, który tylko w tym okienku wydał 10 […]
Paweł Paczul
• 3 min czytania
59