Tomczyk o odejściu z Rakowa: Lekka trauma
Kadencja Łukasza Tomczyka była pod Jasną Górą niezwykle krótka. Były trener Polonii Bytom miał za zadanie zastąpić odchodzącego do Legii Warszawa Marka Papszuna, jednak władze klubu uznały, że chyba nie jest tym jedynym. Mimo zapewnień o jego silnej pozycji, szkoleniowiec stracił pracę w Rakowie po przegranym finale Pucharu Polski. – Nie spodziewałem się. Każdy ma emocje. To był dla mnie duży gong. W 24 godziny przegrać pierwszy […]