Przesada. FIFA usunęła (prawie) wszystkie logotypy ze stadionów
Specjalnie na życzenie FIFA, amerykańskie, meksykańskie i kanadyjskie stadiony wysprzątano lepiej niż czynią to japońscy kibice po meczach. Prędzej Gianni Infantino przyznałby się do jakiegoś błędu niż pozwolił na to, by jakiekolwiek niechciane logo znalazło się na mundialu. O ile trudno kłócić się z samym założeniem (FIFA ma swoich partnerów i musi o nich dbać), o tyle skrupulatność federacji wygląda niekiedy groteskowo. Amerykańskie stadiony – podobnie zresztą jak i polskie – […]