Pomoc Wiśle biletem dla podopiecznego domu dziecka. Brawo!
Weszło

Pomoc Wiśle biletem dla podopiecznego domu dziecka. Brawo!

Mamy swoje zdanie (niekoniecznie pozytywne) o znaczeniu środowiska kibicowskiego w Wiśle Kraków i przy wielu okazjach je wyrażamy. Dziś jednak musimy napisać, że kibice zorganizowali ZAJEBISTĄ AKCJĘ.

Jeśli pomagać własnemu klubowi – to właśnie tak. W jakich tarapatach znalazła się Wisła Kraków, wszyscy wiemy. Jeszcze parę dni temu wydawało się, że jeden z najbardziej zasłużonych polskich klubów, któremu miasto wybudowało stadion, pozostanie bezdomny. Powód był oczywisty – kasa. Klubu nie stać było na spłatę należności za wynajem obiektu w poprzednich latach, a miasto… zdawało się pozostawać nieugięte. Powstał pat, który rozwiązano tymczasową ugodą. Pewne jest, że trzy najbliższe mecze domowe Wisła rozegra faktycznie w domu, o ile spełni jeden warunek – na 48 godzin przed rozpoczęciem spotkania klub musi przelać 123 tysiące złotych na konto Zarządu Infrastruktury Sportowej.

A co dalej? Nie wiadomo.

Przyszłość klubu zatem wciąż wisi na włosku i to jest ten moment, w którym zmobilizować powinno się środowisko kibicowskie. No i tak się dzieje, bo fani „Białej Gwazdy” postanowili nie czekać na to co przyniesie los i sami zbierają trzykrotność 123 tysięcy złotych. Rzecz się dzieje za pośrednictwem serwisu Fans4Club, na którym wiślacy zebrali już w poprzednich latach ponad milion złotych. I teraz – gdy losy klubu znów nie są oczywiste – mobilizują się po raz kolejny.

Za wpłatę określonej kwoty można zebrać pamiątkowe gadżety, wśród których dominują plakaty w różnych konfiguracjach. Najlepszym wyborem wydaje się jednak bilet dla podopiecznego domu dziecka lub MOPS-u, który możemy ufundować za 25 złotych. W ten sposób za jednym zamachem pomagamy zasłużonemu klubowi, a przy okazji wykonujemy świetny gest wobec dzieciaków bądź osób, które same z siebie nigdy nie zdecydowałyby się na zakup biletu. Same plusy. Akcję uznajemy za rewelacyjną i zachęcamy do uczestnictwa.

Jej stan na dziś to zebranie ponad 163 tysięcy złotych i 1696 biletów dla dzieciaków z domu dziecka bądź MOPS-u.

Szacun.

Fot. FotoPyK

KOMENTARZE (18)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

szybkiLopez

a ten pan tez kupi bilety?

IMG_0016.JPG
Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

ulame21

To opłać i zabierz je do teatru czy na te trampoliny a nie truj dupy, nie martw się nikt na siłę ciągnąć tych dzieciaków nie będzie jak nie będą chcieć.

dawdon3

W punkt .

Kunta Kinte
Wybrzeże Klatki Schodowej

A może któryś z tych dzieciaków, które nie mają przed sobą świetlanej przyszłości, złapie bakcyla, zapisze się do akademii, zostanie kiedyś piłkarzem, ewentualnie wkręci się w środowisko kibiców i zostanie prezesem Wisły…?!

Murphy
KTS Weszło

@Kunta Kinte
Prędzej zostanie kumatym i rzuci nożem z trybun.

klark_kent

Jesteś serio aż tak głupi? Akcja ma pomóc klubowi, a nie dzieciakom z domu dziecka, więc jak chciałbyś kasę, która ma wesprzeć klub przekazać w inny sposób? Twój tępy łeb nie ogarnia tak prostej zależności? Jeśli ktoś chce pomóc Wiśle i przy okazji sprawić niespodziankę dzieciom, to kupuje im bilet i piecze 2 pieczenie na jedym ogniu. Z twoją logiką głupku kibice mają wspierać Wisłę kupując im bilet do teatru albo jedzenie.

Mocarny Mirmil

Akcja fajna. Tylko żeby się znowu nie okazało, że hajs poszedł, a fantów nie ma i nie wiadomo kiedy będą.

Urkides
Legia Warszawa

Akcja super. Tak sie buduje współodpowiedzialność za klub.
Tylko co z tego jeśli za kilka kolejek puszczą tą kasę z dymem raz pod akompaniament petard?

Murphy
KTS Weszło

Zdjęcie profilowe Urkides
Akcja byłaby super gdyby wcześniej Ci sami ludzie nie doprowadzali do tego że klub nie dostaje więcej kasy, bo pieniądze lecą na kary.
A teraz szukają frajerów, którzy zapłacą za nich rachunki.

Urkides
Legia Warszawa

Akcja super. Tak sie buduje współodpowiedzialność za klub.
Tylko co z tego jeśli za kilka kolejek puszczą tą kasę z dymem rac pod akompaniament petard?

JanKowalski1982

Na twitterach ich wpisy to już żebractwo :)

Murphy
KTS Weszło

Mam jeszcze lepszy pomysł, dla „kibiców” Niech przestaną na meczach bluzgać wieszać kretyńskie transparenty odpalać race i generalnie, niech zaczną zachowywać się choć trochę przyzwoicie. Może z tego tytułu do kasy klubu trafi więcej grosza, Którego KL nie zabierze za bydlęce zachowanie na trybunach.

Plafon

popieram, nie da się tego słuchać i jak chodzę na mecze to mam huśtawkę nastrojów. Po co te bluzgi? Dzieci które tam są zabierane często patrzą na starych jak na bandę debili.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Pan Stanisław rocznik '33
Lubię quizy i krzyżówki

Na odbiór biletów dzieciaki znów będą czekał rok? Ostatecznie znów sponsor będzie musiał ratować twarz i organizować im wejściówki na mecz? Tylko, że to już wtedy będzie mecz w I lidze z np. z Podbeskidziem

wpDiscuz