Chwalińska po wygranej: „Szczerze mówiąc nikt mnie nie zna”
Maja Chwalińska w dwóch setach pokonała Diane Parry i awansowała do ćwierćfinału Roland Garros. Po meczu, jeszcze na korcie, udzieliła krótkiego wywiadu Marion Bartoli. Co Polka miała do powiedzenia? Maja Chwalińska: „Muszę po prostu grać swój najlepszy tenis” – Czuję radość. Na pewno się tego nie spodziewałam, gdy zaczynałam turniej. Jestem bardzo wdzięczna, że tu jestem – mówiła Maja. Faktycznie, na starcie turnieju nikt nie mógł przewidzieć, że zajdzie tak daleko. Przed meczem IV […]
Sebastian Warzecha
• 2 min czytania
7