Dawny wicemistrz Polski w IV lidze! Kuriozalny walkower zaważył
Po porażce z drugą drużyną Wisły Płock (1:4) z rozgrywkami Betclic 3. Ligi żegna się GKS Bełchatów. Brunatni jeszcze w 2007 roku w pasjonującej walce z Zagłębiem Lubin do końca walczyli o mistrzostwo Polski. Dziś kibice z Bełchatowa mogą te czasy tylko powspominać, a ich obecnym marzeniem jest jak najszybszy powrót na centralny poziom ligowy. GKS Bełchatów zaliczył spadek o pięć lig w nieco ponad dekadę W 2014 roku po chwilowej nieobecności […]