Banasik: Rzadko widzi się w klubach tak perspektywiczne myślenie
We wtorek GKS Tychy sprawił prezent swoim kibicom, ogłaszając podpisanie nowego kontraktu z Dariuszem Banasikiem. Obowiązuje on do 2026 roku, a jeśli w tym czasie uda się wywalczyć awans do Ekstraklasy, nastąpi jego automatyczna prolongata o kolejne 12 miesięcy. W środę trener wraz z Nemanją Nediciem i Maksymilianem Stangretem spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej. Najwięcej uwagi poświęcono oczywiście wyjaśnionej przyszłości trenera. – Bardzo się cieszę, że klub […]
Przemysław Michalak
• 8 min czytania
3