Skandaliczne obrazki w pierwszej lidze. Wściekli kibice wtargnęli do szatni [WIDEO]

Opracowanie:Piotr Rzepecki

28 kwietnia 2024, 19:07 • 1 min czytania 12 komentarzy

Do skandalicznych scen doszło po końcowym gwizdku w pierwszej lidze. Po meczu Polonia Warszawa – GKS Katowice kilku kibiców „Czarnych Koszul” wtargnęło do szatni zawodników gospodarzy. Powodem miało być okrzyk jednego z piłkarzy beniaminka w kierunku trybun, informują Meczyki.

Ten mecz zakończył się tragicznie dla Polonii. Zespół prowadzony przez Rafała Smalca otworzył wynik już w 7. minucie meczu, kiedy prowadzenie po asyście Szymona Kobusińskiego dał Mateusz Michalski.

Do 90. minuty gospodarze prowadzili, ale w końcówce nie dość, że wypuścili wygraną z rąk, to jeszcze polegli. W doliczonym czasie gry wyrównał z rzutu karnego Arkadiusz Jędrych, a na 2:1 strzelił Jakub Arak.

Po meczu doszło do skandalicznych obrazków. Jeden z piłkarzy Polonii, jak informują Meczyki, miał coś odkrzyknąć w stronę sfrustrowanych kibiców gospodarzy, a ci w efekcie wtargnęli do szatni piłkarzy „Czarnych Koszul”.

Musiała interweniować policja, która wkroczyła do szatni piłkarzy z Warszawy.

Urodził się dzień po Kylianie Mbappe. W futbolu zakochał się od czasów polskiego trio w Borussi Dortmund. Sezon 2012/13 to najlepsze rozgrywki ever, przynajmniej od kiedy świadomie śledzi piłkarskie wydarzenia. Zabawy z kotem Maurycym, Ekstraklasa, powieści Stephena Kinga.