Iga Świątek i korty trawiaste? Na razie wygląda to dobrze
Wiele mówiło się o tym, czy Iga Świątek będzie w stanie dostosować się do gry na kortach trawiastych i wygrywać na nich seryjnie mecze, tak jak to robiła choćby podczas Roland Garros. Oczywiście – testem zasadniczym pod tym względem będzie Wimbledon, ale na razie Polka radzi sobie na tej nawierzchni bardzo solidnie. Dzisiaj pokonała w dwóch setach Jil Teichmann ze Szwajcarii i awansowała do ćwierćfinału turnieju w Bad Homburg. To już kolejna wygrana Świątek na niemieckich […]
Kacper Marciniak
• 2 min czytania
1