Pogoń Szczecin rozstała się z trzema zawodnikami
Pogoń Szczecin oficjalnie potwierdziła odejście trzech zawodników. Wygasające za niespełna dwa tygodnie kontrakty Leonardo Koutrisa, Danijela Loncara oraz Krzysztofa Kamińskiego nie zostaną przedłużone. W piątek, 19 czerwca, zespół rozpocznie przygotowania do nowego sezonu już bez nich w składzie. Pogoń robi czystki w kadrze Najważniejszą postacią Portowców z odchodzącej trójki był bez wątpienia Leonardo Koutris. Grecki lewy obrońca trafił do Pogoni w styczniu 2023 roku z rodzimego Olympiakosu i z miejsca […]