Wieczysta bez licencji na Ekstraklasę! PZPN rozpatrzył wnioski
Wieczysta Kraków znalazła się w gronie trzech walczących o PKO BP Ekstraklasę klubów, która nie dostała licencji na grę szczebel wyżej. Beniaminek Betclic 1. Ligi zapowiedział już, że skorzysta z możliwości złożenia w tej sprawie odwołania. Licencji na grę w Ekstraklasę PZPN Wieczystej nie przyznał w związku z sytuacją organizacyjno-prawną klubu. Ekstraklasa w Lubinie co tydzień? Polski Związek Piłki Nożnej rozpatrzył złożone przez kluby Betclic 1. Ligi wnioski o licencję na grę w PKO BP Ekstraklasie. Licencję […]
Maciej Bartkowiak
• 4 min czytania
17