Wielka zmiana w klubie 1. Ligi! Prezes odchodzi po wielu latach
W ostatnich latach był twarzą klubu, do którego trafił świeżo po awansie do Ekstraklasy. Symbolem sukcesu, ale poźniej też porażki, oznaczającej najpierw spadek, a następnie słabe wyniki na drugim szczeblu rozgrywkowym. Klub zapewnił sobie utrzymanie, ale wkrótce ma stracić prezesa. Ten w najbliższym czasie ma zrezygnować z pełnionej funkcji. Jak przekazał Dominik Pasternak w trakcie jednego z programów na antenie TVP Sport, Jacek Klimek pożegna się po sześciu latach z funkcją prezesa Stali […]
Mikołaj Duda
• 3 min czytania
8