Jeśli wznowimy ligę, to bez VAR-u, ale za to z e-gwizdkami
– Wiele wskazuje na to, że już niedługo sędziowie znów będą musieli zmagać się z kontrowersjami bez pomocy systemu VAR. Wszystko dlatego, że korzystanie z niego może być ryzykowane dla osób znajdujących się w wozach obsługujących wideoweryfikację. W tak małym pomieszczeniu rękawiczki i maski mogą być niewystarczające, żeby uniknąć zarażenia, dlatego korzystanie z powtórek może być zawieszone przynajmniej do końca obecnego sezonu – czytamy w „Przeglądzie Sportowym”. Co poza tym […]
Damian Smyk
• 10 min czytania
8