„Najłatwiej byłoby skasować rozrywki, ale to niewyobrażalne straty finansowe”
– Najłatwiej byłoby skasować rozgrywki, ale to oznaczałoby niewyobrażalne straty finansowe i problem dla klubów. Dlatego chcemy tak długo, jak to tylko możliwe, kontynuować rozgrywanie meczów z zachowaniem najdalej idących zasad bezpieczeństwa – mówi prezes PZPN Zbigniew Boniek na łamach Gazety Wyborczej. Co poza tym dziś w prasie? „PRZEGLĄD SPORTOWY” Łukasz Skorupski opowiada o tym, jak Włosi reagowali na koronawirusa i jak dopiero kolejne sygnały zmieniły ich swobodne […]
Damian Smyk
• 11 min czytania
14