Ekspert o wolnym dla Legii: Arbiter się pomylił
Legia wygrała z Widzewem 1:0 po rzucie wolnym, który Wojciech Myć podyktował po starciu Frana Alvareza z Rubenem Vinagre. W ocenie eksperta sędziowskiego arbiter popełnił jednak błąd. Były sędzia międzynarodowy stwierdził, że interwencja gwiazdora Widzewa była prawidłowa. Odniósł się też do gola Adamskiego, który mógł paść ze spalonego. Niewiele zabrakło, by po raz pierwszy od ćwierć wieku Legia nie wygrała obu ligowych meczów w Widzewem. Ostatni raz taka sytuacja miała […]