Gasparik o pucharach: Myślę, że jesteśmy w stanie zrobić awans
Nagrodę dla trenera sezonu podczas Gali Ekstraklasy otrzymał Niels Frederiksen, ale Michal Gasparik nie wyjechał z Warszawy z pustymi rękami. Otrzymał statuetkę dla najlepszego trenera sezonu według widzów i czytelników Weszło. Przy okazji Wojciech Piela porozmawiał ze szkoleniowcem Górnika Zabrze. Słowak stwierdził choćby, że wierzy w awans do europejskich pucharów. Gasparik dla Weszło: Cudowny sezon Przed sezonem 2025/26 Michal Gasparik po niemal 14 latach wrócił do Górnika […]