Wisła przygotowuje się na Ekstraklasę. Jest decyzja ws. napastnika
Po czterech latach czekania Wisła Kraków znów zameldowała się w gronie najlepszych krajowych drużyn. Przygotowując się do startu rozgrywek, właśnie podjęła kluczową decyzję, dotyczącą przyszłości swojego napastnika. Chodzi o Hiszpana, który w ostatnich tygodniach raczej szczególnie nie błyszczał formą. Wisła za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o kolejnym zawodniku, z którym zdecydowała się przedłużyć jego kończący się kontrakt. Tym razem chodzi o Jordiego Sancheza, który w zimowym okienku transferowym trafił […]