Były napastnik Wisły Kraków wraca do Polski. „Powalczy o angaż”
Drugoligowiec ogłosił rozstanie z byłym napastnikiem Wisły Kraków. Jego szeregi opuszcza w związku z wygaśnięciem kontraktu. W komunikacie klubu czytamy, że piłkarz z rodziną wraca do Polski i chciałby raz jeszcze w niej pograć. Zdenek Ondrasek wraca do Polski Raz jeszcze zobaczymy Zdenka Ondraska na polskich boiskach? Drugoligowa Viktoria Zizkov, którą reprezentował w poprzednim sezonie, poinformowała o rozstaniu z 37-latkiem w związku z wygaśnięciem kontraktu. – Zdenek Ondrasek wraca z rodziną z powrotem […]