Weszło Miał grać w ekstraklasie i gra – ale w młodej. I jeszcze się obraża! redakcja 12.08.2008 12:12 4
Weszło Fortuna dla chłopaka, który tylko mógł być piłkarzem – 4,5 miliona funtów! redakcja 11.08.2008 13:50 0
Weszło Derby Śląska z Zahorskim w tle. Czy zgadzacie się z dziennikarzem? redakcja 11.08.2008 00:27 0