Obrońca Lecha: „Myślę, że w poprzednich meczach graliśmy lepiej”

redakcja

Autor:redakcja

16 września 2022, 09:03 • 2 min czytania

Reklama
Obrońca Lecha: „Myślę, że w poprzednich meczach graliśmy lepiej”

W drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Konferencji Europy piłkarze Lecha Poznań rozbili Austrię Wiedeń 4:1. Co ciekawe, zdaniem Lubomira Satki wcale nie był to najlepszy występ „Kolejorza” w ostatnich tygodniach.

Reklama

– Myślę, że nawet w tych poprzednich dwóch meczach graliśmy lepiej, bo dzisiaj nie prezentowaliśmy się aż tak dobrze, ale wynik jest bardzo ważny – ocenił obrońca mistrzów Polski na łamach oficjalnego portalu klubowego. – Przeciwnik postawił trudne warunki. W pierwszej połowie trochę nam nie funkcjonowała defensywa i zostawialiśmy dużo przestrzeni, ale w drugiej poprawiliśmy to i dało nam to efekty.

Z kolei Jesper Karlstrom był pod wrażeniem postawy Filipa Bednarka, który w pierwszej połowie spotkania z Austrią obronił rzut karny.

– To był trudny mecz, gra była bardzo intensywna. Mieliśmy trochę problemów w pierwszej połowie w defensywie. Dotrwaliśmy do przerwy, mieliśmy jednak dużo szczęścia, ponieważ Filip Bednarek uratował nas niesamowitą interwencją z rzutu karnego. Porozmawialiśmy w szatni, dobrze wykorzystaliśmy ten czas, strzeliliśmy drugiego gola i później mądrze zarządzaliśmy tym meczem – stwierdził szwedzki pomocnik.

CZYTAJ WIĘCEJ O LECHU POZNAŃ:

Reklama

fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank