KTS Weszło w finale Okręgowego Pucharu Polski!

redakcja

Autor:redakcja

20 października 2021, 17:27 • 1 min czytania

Reklama
KTS Weszło w finale Okręgowego Pucharu Polski!

Miło nam poinformować, że piłkarze KTS-u Weszło po raz kolejny odwalili kawał świetnej roboty. Co zmalowali tym razem? Ano awansowali do finału Okręgowego Pucharu Polski, wykonując tym samym – no a co tam! – kolejny krok w kierunku Stadionu Narodowego. 

Reklama

Jeszcze trochę ich co prawda zostało, ale cieszymy się, że drużynie Oskara Śliwowskiego nie wystarczy prowadzenie w rozgrywkach ligowych. Na pucharowym szlaku KTS wpadł dziś na KS Raszyn. To w tej chwili szósty zespół IV ligi, a więc grający o klasę rozgrywkową wyżej niż nasza drużyna. Nie przeszkodziło to jednak w wywalczeniu awansu. Bohaterem spotkania był Patryk Jakubczyk, który strzelił dwa gole. Rywale odpowiedzieli tylko jednym trafieniem.

„Nikt w Polsce nie zebrał takiej kwoty jak KTS Weszło!”

Finał rozegrany zostanie 3 listopada, a rywalem KTS-u będzie Ząbkovia Ząbki, czyli z kolei czwarty zespół IV ligi (w innej grupie), która dziś pokonała Mszczonowiankę Mszczonów (również 2-1).

Wojtek Piela już zaciera ręce na myśl o finałowej rywalizacji. Ale nie tylko on. Na mecz z pewnością będziemy niebawem was zapraszać.

Reklama

Czytaj także:

Najnowsze

Reklama
La Liga

Barcelona szuka zastępcy Lewandowskiego. Nie tylko Alvarez

Maciej Piętak
2
Barcelona szuka zastępcy Lewandowskiego. Nie tylko Alvarez

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank