Real Madryt zdemolował Celtic Glasgow w Lidze Mistrzów [WIDEO]

redakcja

Autor:redakcja

02 listopada 2022, 21:02 • 1 min czytania

Reklama
Real Madryt zdemolował Celtic Glasgow w Lidze Mistrzów [WIDEO]

Zakończyła się rywalizacja w grupie F Ligi Mistrzów. W ostatniej kolejce Real Madryt rozbił Celtic Glasgow 5:1, a RB Lipsk rozgromiło Szachtar Donieck 4:0. To właśnie Hiszpanie i Niemcy zagrają w fazie pucharowej rozgrywek.

Reklama

„Królewscy” bardzo szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie – najpierw rzut karny wykorzystał Luka Modrić, następnie Rodrygo. Celtic nie skorzystał okazji, by złapać z gospodarzami kontakt. Jedenastkę dla Szkotów zmarnował bowiem były piłkarz Legii Warszawa, Josip Juranović. W drugiej połowie przewaga Los Blancos tylko się pogłębiła. Ostatecznie stanęło na wyniku 5:1. Real zakończył grupowe zmagania na pierwszym, a Celtic ostatnim miejscu.

RB Lipsk równie łatwo uporał się z Szachtarem Donieck. Świetne zawody rozegrał Dominik Szoboszlai, a ładnym trafieniem na 4:0 popisał się Dani Olmo.

Reklama

WIĘCEJ O LIDZE MISTRZÓW:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank