Alexander Gorgon wrócił na boisko po 15 miesiącach

redakcja

Autor:redakcja

28 października 2022, 16:24 • 1 min czytania

Reklama
Alexander Gorgon wrócił na boisko po 15 miesiącach

Alexander Gorgon wrócił na boisko po piętnastomiesięcznej kontuzji. Piłkarz „Portowców” zagrał dziś w meczu rezerw ze Świtem Skolwin.

Reklama

Wielu kibiców Ekstraklasy mogło już zapomnieć, że taki piłkarz jest jeszcze w Pogoni. Ostatni mecz w barwach „Portowców” rozegrał 1 sierpnia 2021 roku, gdy wszedł jako rezerwowy w starciu z Wartą Poznań. Od tamtego momentu mierzył się z ciężkim urazem, który w dodatku się komplikował.

Były zawodnik Austrii Wiedeń i HNK Rijeki miał operowane kolano. Po zabiegu cierpiał na bezwład prawej stropy. W wywiadzie opublikowanym na Weszło! mówił niedawno w przejmujących słowach, że obawiał się nawet kalectwa. Przeszedł kolejną operację, po której rehabilitował się dziewięć miesięcy. Na początku października wrócił do treningów z drużyną.

34-latek rozegrał trzydzieści meczów dla Pogoni Szczecin. Zdobył w nich sześć goli i zaliczył dwie asysty. Trafił do Szczecina jako zawodnik z doświadczeniem, który coś wygrał, mając być w założeniu jednym z jej liderów.

WIĘCEJ O POGONI SZCZECIN:

Reklama

Fot. newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank