Lech przedłużył kontrakty Niki Kwekweskiriego i Antonio Milicia

redakcja

Autor:redakcja

20 października 2022, 19:04 • 1 min czytania

Reklama
Lech przedłużył kontrakty Niki Kwekweskiriego i Antonio Milicia

Lech Poznań przedłużył kontrakty Niki Kwekweskiriego i Antonio Milicia. Umowa pierwszego z nich będzie obowiązywać do końca sezonu 2024/2025. Drugiego zaś o rok dłużej.

Reklama

Wspomniani zawodnicy związani są z „Kolejorzem” od prawie dwóch lat. Na Bułgarską trafili w styczniu 2021 roku, jeszcze za kadencji Dariusza Żurawia. Od tamtego momentu zdążyli sięgnąć z Lechem po krajowe mistrzostwo. W barwach „Dumy Wielkopolski” udało im się także awansować do fazy grupowej Ligi Konferencji.

Dotychczas Kwekweskiri rozegrał 74 spotkania dla Lecha. Nieco mniej występów w ekipie z Poznania ma na swoim koncie Milić. Chorwat posiada ich bowiem 56. Obydwaj będą mieli okazję powiększyć swój dorobek w meczu najbliższej kolejki Ekstraklasy, w której Lech zmierzy się z Cracovią. Początek starcia już w najbliższą niedzielę o godzinie 17:30.

CZYTAJ WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank