Kapitalny gol z własnej połowy w derbach Rzeszowa! [WIDEO]

Autor:Arek Dobruchowski

01 października 2022, 19:44 • 2 min czytania 3 komentarze

Cóż to był za gol w derbach Rzeszowa! Bartosz Kwiecień posłał prawdziwą bombę z… własnej połowy.

To były naprawdę szalone i widowiskowe derby Rzeszowa. Nie zabrakło emocji, wielu sytuacji bramkowych i pięknych goli. A to jeden z nich. Bartosz Kwiecień i jego pocisk zza połowy:

Aczkolwiek nie było to najlepsze spotkanie w wykonaniu Bartosza Kwietnia.

Resovia okazała się minimalnie lepsza od Stali w derbach Rzeszowa, wygrywając 4:3, choć po pierwszej połowie wydawało się, że spokojnie pokonają rywali, prowadząc 2:0 po golach Bartłomieja Wasiluka i Macieja Górskiego. Po zmianie stron Stal szybko doprowadziła do wyrównania za sprawą samobója Mateusza Bondarenko i bramce Andrei Prokicia. Kolejne trafienia dla Resovii były autorstwa Macieja Górskiego i wspomnianego wcześniej Kwietnia. Gola na 3:4 zdobył Andreja Prokić w doliczonym czasie gry.

WIĘCEJ O 1. LIDZE:

Entuzjasta młodzieżowego futbolu. Jest na tym punkcie tak walnięty, że woli oglądać Centralną Ligę Juniorów niż Ekstraklasę. Większą frajdę sprawia mu odkrywanie nowych talentów niż obserwowanie cały czas tych samych twarzy, o których mówi się, że są „solidnymi ligowcami”. Twierdzi, że szkolenie dzieci i młodzieży w Polsce z roku na rok się prężnie rozwija, ale niestety w Ekstraklasie dalej są trenerzy, którzy boją się stawiać na zdolnych młodych chłopaków. Aczkolwiek nie samą juniorską piłką człowiek żyje - masowo pochłania również mecze Premier League, a w jego żyłach płynie niebieska krew sympatyka londyńskiej Chelsea.