Gustafsson: Byłbym zadowolony z naszego dorobku punktowego, gdybyśmy wygrali z Cracovią

redakcja

Autor:redakcja

18 września 2022, 09:39 • 1 min czytania

Reklama
Gustafsson: Byłbym zadowolony z naszego dorobku punktowego, gdybyśmy wygrali z Cracovią

Wczoraj Pogoń zremisowała na wyjeździe z Cracovią 1:1 i obie drużyny kończyły mecz z lekkim niedosytem. Na konferencji pomeczowej trener gości ocenił przebieg spotkania.

Reklama

Jens Gustafsson powiedział:

– Futbol bywa dziwny. W pierwszej połowie wyglądaliśmy lepiej niż Cracovia, ale to ona miała więcej lepszych sytuacji podbramkowych. Po przerwie gra stała się bardziej otwarta i trochę straciliśmy kontrolę nad meczem. Uważam jednak, że byliśmy bliżej zwycięstwa. Na pewno nie satysfakcjonuje nas to, że straciliśmy gola szybko po strzeleniu gola. Byłbym zadowolony z naszego dorobku po dziesięciu kolejkach, gdybyśmy wygrali z Cracovią. Wyglądaliśmy jednak lepiej niż w kilku innych meczach rundy jesiennej i to pokazuje, że idziemy w dobrą stronę, rozwijamy się i wyciągamy lekcje. Część rzeczy robimy już dobrze, a inne musimy poprawić w przerwie reprezentacyjnej.

Na ten moment Pogoń Szczecin zajmuje trzecie miejsce w Ekstraklasie z dorobkiem osiemnastu punktów. Portowcy mają jednopunktową przewagę nad Wisłą Płock, która dziś o 15 rozpocznie mecz z Zagłębiem Lubin.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank