Trzech piłkarzy Lecha nie zagra z Karabachem. „Drobne urazy”

redakcja

Autor:redakcja

11 lipca 2022, 17:09 • 1 min czytania

Reklama
Trzech piłkarzy Lecha nie zagra z Karabachem. „Drobne urazy”

Trener John van den Brom poinformował o absencjach na konferencji prasowej w Baku.

Reklama

Mistrzowie Polski w rewanżowym meczu w eliminacjach do Ligi Mistrzów będą musieli poradzić sobie bez trzech piłkarzy, którzy zmagają się z drobnymi urazami po meczu o Superpuchar Polski. Z drużyną do Baku nie przylecieli Afonso Sousa, Adriel Ba Loua i Dani Ramirez.

– Mamy w kadrze 18 zdrowych piłkarzy z pola i damy sobie radę bez tej trójki. Wiemy, że remis wystarczy nam do awansu, ale nie możemy myśleć w ten sposób. Zależy nam na zwycięstwie.

Holenderski szkoleniowiec odniósł się także do założeń taktycznych.

– Razem ze sztabem zawsze przygotowujemy plan na konkretne spotkanie. Wiemy że Karabach jest silnym zespołem, znamy jego wartość. Praktycznie każdy ofensywny zawodnik rej drużyny  jest w stanie strzelić nam gola. Zauważyliśmy jednak, że przy odbiorze piłki rywale zostawiali nam trochę przestrzeni do tworzenia naszych akcji. Potrafiliśmy to wykorzystać. Faktycznie, w pierwszym meczu graliśmy głównie z kontrataku, ale nie wykluczam, że jutro będziemy mieli większe posiadanie piłki i zagramy zupełnie inaczej.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ O LECHU POZNAŃ:

fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank