Polscy sędziowie pogwiżdżą w meczach Ligi Konferencji

redakcja

Autor:redakcja

08 marca 2022, 12:49 • 1 min czytania

Reklama
Polscy sędziowie pogwiżdżą w meczach Ligi Konferencji

W tym tygodniu polscy sędziowie będą prowadzili mecze w 1/8 finału Ligi Konferencji. Przydział otrzymali Paweł Raczkowski i Bartosz Frankowski.

Reklama

Raczkowski poprowadzi spotkanie Vitesse Arnhem z Romą. Frankowski będzie arbitrem głównym starcia PAOK-u Saloniki z KAA Gent.

W tym sezonie Raczkowski na międzynarodowej arenie gwizdał wcześniej w trzech spotkaniach: dwóch Ligi Europy (Marsylia – Galatasaray i PSV – Sturm Graz) oraz jednym Ligi Konferencji (PAOK – FC Kopenhaga). Frankowski zaliczył po jednym meczu Ligi Mistrzów (Chelsea – Zenit), Ligi Europy (Betis – Bayer Leverkusen) i Ligi Konferencji (Karabach – Marsylia, już w tym roku).

CZYTAJ WIĘCEJ O POLSKICH SĘDZIACH:

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank