II liga: Bezbramkowy remis rezerw Lecha

redakcja

Autor:redakcja

20 października 2021, 17:02 • 1 min czytania

Reklama
II liga: Bezbramkowy remis rezerw Lecha

Zaległości nadrobili dziś piłkarze z trzeciego poziomu rozgrywkowego. Konkretnie zawodnicy Pogoni Grodzisk Mazowiecki i rezerw Lecha Poznań, których mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu powołań młodych lechitów do reprezentacji. 

Reklama

Druga drużyna Kolejorza poczyna sobie w tym sezonie lepiej niż w dwóch ostatnich, kiedy to niemal do samego końca musiała drżeć o pozostanie w drugiej lidze. Podopieczni Artura Węski przystępowali do dzisiejszego starcia po serii pięciu meczów bez porażki z rzędu, w trakcie której odnieśli cztery zwycięstwa, między innymi z Puszczą Niepołomice w Pucharze Polski i z Chojniczanką Chojnice w lidze.

Dziś udało się ją przedłużyć, ale tylko za sprawą remisu. W meczu nie padły żadne bramki i drużyny podzieliły się punktami. Lechowi wywalczone oczko pozwoliło wskoczyć na siódme miejsce w tabeli, a Pogoń utrzymała 13. lokatę, ale odskoczyła też na punkt od strefy spadkowej. Prowadzi Stal Rzeszów.

Fot. FotoPyK

Czytaj także:

Reklama

 

Najnowsze

Reklama
La Liga

Barcelona szuka zastępcy Lewandowskiego. Nie tylko Alvarez

Maciej Piętak
2
Barcelona szuka zastępcy Lewandowskiego. Nie tylko Alvarez

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank