Podbeskidzie w 1. lidze! Marcin Włodarski dokonał cudu
Dwa sezony i koniec. Podbeskidzie Bielsko-Biała z powrotem w 1. lidze! Podopieczni Marcina Włodarskiego wygrali w barażach obydwa spotkania rozgrywane na własnym stadionie. W pokonanym polu tym razem zostawili oni Sandecję Nowy Sącz, prowadzoną przez architekta od awansów – Rafała Smalca. Były trener Polonii Warszawa oraz jego podopieczni musieli obejść się smakiem. Narzucenie się rywalowi od początku przyniosło upragniony skutek Trener Sandecji Nowy Sącz, a więc Rafał […]