Marciniak oszczędził Messiego? Jest protest do FIFA
Po meczu Algierii z Argentyny sporo emocji wzbudziła decyzja, której Szymon Marciniak nie podjął. Chodzi o sytuację, gdy Leo Messi ostro wszedł w jednego z rywali i zdaniem wielu powinien za ten czyn wylecieć z boiska. Polski arbiter jednak oszczędził piłkarza Interu Miami i nawet nie pokazał mu żółtego kartonika. Teraz do FIFA z odwołaniem zwróciła się algierska federacja, która czuje się pokrzywdzona po spotkaniu z mistrzami świata. Jak donosi Polska Agencja Prasowa, Algierczycy […]