Górak: Pokonalibyśmy niektóre drużyny z mistrzostw świata
GKS Katowice rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. Piłkarze GieKSy wznowili już treningi, a przy ich okazji wypowiedzi udzielił Rafał Górak. Szkoleniowiec śląskiego klubu odniósł się do ruchów transferowych, a także trwającego w Ameryce Północnej mundialu. Górak: Jest nas trochę za mało Katowiczanie zakończyli minioną kampanię na piątym miejscu, rzutem na taśmę wyprzedzając Legię Warszawa, dzięki czemu udało im się awansować do europejskich pucharów. Podopieczni Rafała […]