Absurd w Śląsku! Zesłany do rezerw Kozak z podwyżką za awans
Ten, kto był odpowiedzialny za uzgodnienie warunków kontraktu z Miłoszem Kozakiem, raczej nie należy do mistrzów biznesu. Piłkarz od pół roku przebywa w rezerwach, jest kompletnie zbędny i zarabia niemałe pieniądze. Problem w tym, że awans do Ekstraklasy automatycznie przedłużył jego umowę, na mocy której 28-latek będzie inkasował jeszcze więcej. Wygląda na to, że Śląsk szybko nie przestanie opłacać wcale nie najmniejszego kontraktu Miłosza Kozaka. Jak przekazał portal Śląsknet, awans do Ekstraklasy […]