W maju grał w Ekstraklasie, teraz jest bez klubu, trafi na testy do drugoligowca

redakcja

Autor:redakcja

23 października 2023, 13:55 • 1 min czytania

Reklama
W maju grał w Ekstraklasie, teraz jest bez klubu, trafi na testy do drugoligowca

Damian Warchoł od początku lipca pozostaje bez klubu. Były napastnik Wisły Płock może we wtorek rozpocząć testy medyczne w drugoligowej Pogoni Siedlce, o czym poinformował dziennikarz „Piłki Nożnej” Kamil Sulej.

Reklama

Jeszcze w kwietniu Damian Warchoł zdobył bramkę dla Wisły Płock w meczu 27. kolejki Ekstraklasy. W poprzednim sezonie w polskiej piłkarskiej elicie wystąpił w 20 meczach, strzelając trzy gole. Po spadku z Nafciarzami do I ligi umowa z napastnikiem nie została przedłużona, a on został bez klubu. Taki stan rzeczy utrzymuje się aż do teraz. Nie dość, że 28-latek nie znalazł zatrudnienia w zespole z Ekstraklasy, to na domiar złego pominęły go również ekipy z I ligi. Możliwe, że trafi na trzeci poziom rozgrywkowy w Polsce.

Jak twierdzi Kamil Sulej z „Piłki Nożnej” we wtorek Warchoł ma podobno rozpocząć treningi z Pogonią Siedlce. Sprawa nie jest przesądzona, ale drugoligowiec rozważa zakontraktowanie snajpera.

Pogoń to czwarta drużyna II ligi. Do lidera z Kalisza traci cztery punkty, ale ma jeden mecz rozegrany mniej.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Reklama

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Mikołaj Duda
0
Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank