Bartosz Zmarzlik znowu trzeci. Polak stracił fotel lidera
Bartosz Zmarzlik po raz czwarty w tym sezonie jechał w finale żużlowego Grand Prix i po raz czwarty nie zdołał wygrać zawodów. Tym razem stanął na najniższym stopniu podium przy okazji sobotnich wyścigów w Manchesterze. Wygrał Brady Kurtz, który objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Australijczyk strącił na drugie miejsce dotychczas liderującego Polaka. Nie ma co ukrywać, że inaczej wyobrażaliśmy sobie Grand Prix Wielkiej Brytanii w wykonaniu naszych reprezentantów. A w szczególności Bartosza Zmarzlika, […]