Arbeloa wraca do pracy. W debiucie starcie z… Alonso
Wszystko wskazuje, że Alvaro Arbeloa znalazł nowego pracodawcę. Po dziesięciu latach trzeci raz zawita do Premier League, ale teraz już w roli trenera. Ponownie dołączy do klubu z Londynu, lecz tym razem z innej części miasta. W oficjalnym debiucie czekać go będzie rywalizacja z… Xabim Alonso. Arbeloa wraca do Londynu Koło się domyka. Jose Mourinho odszedł z Benfiki, by poprowadzić Real Madryt. Miejsce The Special One na Estadio da Luz […]