To był naprawdę dobry heavy metal, ale tylko do przerwy
Liverpool blisko półfinału Ligi Mistrzów. Do Porto pojedzie z dwubramkową zaliczką, którą wywalczył w pełni zasłużenie, aczkolwiek kilka szczegółów każe zachować ostrożność w ferowaniu wyroków co do marnych szans „Smoków” w rewanżu. Gospodarze zagrali naprawdę dobry heavy metal, na modłę klasyki z lat 80. – było ostro, z kopem, ale również melodyjnie z chwytliwym riffem. Aż chciało się podskakiwać i trząchać dynią. Dotyczy to jednak głównie w pierwszej połowy. „The Reds” […]
redakcja
• 3 min czytania
0