Kolejne osłabienie reprezentacji Albanii przed meczem z Polską

redakcja

Autor:redakcja

11 października 2021, 19:59 • 1 min czytania

Reklama
Kolejne osłabienie reprezentacji Albanii przed meczem z Polską

Pisaliśmy wam już dzisiaj, że reprezentacja Albanii przystąpi do jutrzejszego meczu osłabiona brakiem Berata Djimsitiego, ale na tym nie koniec złych wieści dla selekcjonera naszych rywali. Po obrońcy Atalanty Bergamo z kadry wypada Sokol Cikalleshi. 

Reklama

Napastnik Konyasporu (8 meczów, 2 gole i 1 asysta w tym sezonie ligi tureckiej) to z reguły podstawowy piłkarz kadry Albanii. Edoardo Reja skorzystał z jego usług w pięciu meczach w trwających eliminacjach, cztery wystawiając go w pierwszym składzie. We wrześniowym spotkaniu na Stadionie Narodowym Cikalleshi strzelił naszej reprezentacji bramkę. Z kolei w czerwcu pokonał bramkarza czeskiej kadry w meczu towarzyskim, a na rozkładzie ma też m.in. Islandię czy Francję.

Albańczycy poinformowali, że powodem nieobecności jest pozytywny wynik testu na koronawirus. Napastnik opuścił już zgrupowanie i udał się na kwarantannę. Pozostali piłkarze i członkowie sztabu uzyskali negatywne wyniki testów.

Fot. newspix.pl

Czytaj także:

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank