Daniel Bartl i Maciej Wilusz odeszli z Rakowa Częstochowa

redakcja

Autor:redakcja

02 września 2021, 13:07 • 1 min czytania

Reklama
Daniel Bartl i Maciej Wilusz odeszli z Rakowa Częstochowa

Raków Częstochowa poinformował o odejściu dwóch zawodników, z którymi rozwiązano kontrakt za porozumieniem stron. Tym samym drużynę wicemistrzów Polski opuścili Daniel Bartl i Maciej Wilusz. 

Reklama

32-letni Czech i 32-letni Polak ostatnio nie znajdowali uznania u Marka Papszuna. Bartl nie wystąpił w żadnym meczu bieżącego sezonu, zaś Wilusz zaliczył 14 minut – siedem w eliminacjach Ligi Konferencji (0:0 z Suduvą) i siedem w Ekstraklasie (3:2 z Piastem Gliwice).

Ich bilans meczów w barwach Rakowa Częstochowa zatrzymał się kolejno na 70 (3 gole, 9 asyst) i 12 (jedna asysta).

Umowa Daniela Bartla obowiązywała do 2022 roku, zaś Macieja Wilusza do 2023. Nieoficjalnie wiadomo, że oboma zawodnikami zainteresowana jest Stal Mielec.

Fot.FotoPyk

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank