Kolejna zmiana dyrektora w Ekstraklasie. Trafi do ligi zagranicznej [NEWS]

Szymon Janczyk

22 czerwca 2026, 16:53 • 1 min czytania 0

Reklama
Kolejna zmiana dyrektora w Ekstraklasie. Trafi do ligi zagranicznej [NEWS]

W przerwie pomiędzy sezonami Ekstraklasy oglądamy wzmożony ruch wśród dyrektorów sportowych. Według informacji Weszło kolejny klub dokona roszady na tym stanowisku.

Reklama

Jak wynika z ustaleń Weszło, zmiana dyrektora sportowego tym razem dotyczyć będzie Radomiaka. Źródła twierdzą, że Antonio Ribeiro pożegnał się z tym stanowiskiem. Portugalczyk będzie pracował w zagranicznej lidze.

Antonio Ribeiro o pracy w Radomiaku [WYWIAD]

Ekstraklasa. Radomiak zmienia dyrektora sportowego. Antonio Ribeiro odchodzi

W ostatnim czasie sugerowaliśmy, że w Radomiaku może dojść do zmian nie tylko na stanowisku trenera, ale także w pionie sportowym. Udało nam się potwierdzić, że sprawa jest już pewna. Antonio Ribeiro odchodzi ze stanowiska dyrektora sportowego po półtora roku, wkrótce zacznie pracę dla zagranicznego klubu. Letnie okno transferowe zostało jeszcze przygotowane przez niego, ale zmiana trenera, do której doszło w Radomiu, nie była już jego zadaniem.

Według informacji Weszło nie będzie to ostatni ruch związany ze zmianami w strukturach klubu. Sztab Radomiaka zasilił Artur Renkowski, który został asystentem trenera Tomasza Kaczmarka. Szkoleniowcowi, który podpisał trzyletni kontrakt z klubem, nie pomoże za to Emanuel Ribeiro. Brat odchodzącego dyrektora sportowego, który był asystentem Goncalo Feio i Bruno Baltazara, opuszcza klub. Będzie pracował w Arabii Saudyjskiej.

Reklama

Nowy szef pionu sportowego Radomiaka nie jest jeszcze wybrany. Klub skłania się ku opcji zagranicznej.

SZYMON JANCZYK

fot. Newspix

Reklama
0 komentarzy
Szymon Janczyk

Liczby, transfery i reportaże. Dobrych historii szukam na całym świecie - od koła podbiegunowego po Rijad. Na Weszło od lat staram się przekazać, że polska piłka też jest ciekawa.

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama

Ekstraklasa

Reklama