Mark Tamas powołany do reprezentacji Węgier

redakcja

Autor:redakcja

25 sierpnia 2021, 12:30 • 1 min czytania

Reklama
Mark Tamas powołany do reprezentacji Węgier

Śląsk Wrocław poinformował, że ich piłkarz – Mark Tamas – został powołany na wrześniowe mecze reprezentacji Węgier. Dla 27-latka może być to okazja do debiutu w narodowych barwach.

Reklama

Madziarów czekają trzy potyczki. Najpierw zmierzą się z Anglikami (2 września), następnie z Albanią (5 września), a na koniec zgrupowania podejmą u siebie reprezentację Andory (8 września). Wszystkie spotkania będą rozgrywane w ramach eliminacji do mistrzostw świata.

Na ten moment Węgrzy zajmują drugie miejsce w swojej grupie, ustępując pola jedynie Synom Albionu. W trzech spotkaniach zgromadzili siedem punktów, pokonując Andorę (4:1), San Marino (3:0) oraz remisując z Polską (3:3). Tuż za ich plecami czai się Albania (sześć punktów) oraz podopieczni Paulo Sousy, którzy mają na koncie cztery oczka.

W bieżącym sezonie Mark Tamas wystąpił w sześciu spotkaniach Śląska Wrocław, ale tylko w jednym na poziomie Ekstraklasy. Wszystko z powodu czerwonej kartki, którą Węgier obejrzał w trakcie spotkania z Cracovią.

Fot.FotoPyk

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank